Teuta Krasniqi8,051Photo Credit: Gresa88

Age: 29
Born: 26th July, 1985, Kosovo
Height: Height Unknown
Nationality: Kosovar

view full details
Post a thought

Teuta Krasniqi has been romantically linked to:

View Past Relationships
powered by:
Teuta Krasniqi dating history

Who can be romantically linked to Teuta Krasniqi...and how closely?

(e.g. Teuta Krasniqi)

(e.g. Kevin Bacon)

Community

Teuta KrasniqiTeuta Krasniqi
view full chat window
11 comments
Arbana - Te dua teuta(saranda) dhe ty bleri jeni fansat emi me te bukur urrra ........uuuhh jeni qifti me i mir ne BOT (3 years ago)
ja - shun jeni te bukur zeshkanja ju doa shum (4 years ago)
Jeta - Teuta pa ty nuk u kqyr Kafeneja jon ti e bon at show te famshum, prej se ke shku nuk e kam kqyr ishalla ne sezonit tjeter je aty (4 years ago)
ariana - shum je e mir bre teuta urim martesa e u trashekofshi (4 years ago)
tung - tung aka lind teuta (4 years ago)
luani - urime lindja e foshnjes ishalla ka suksese si prind e bebes veq vazhdoni jeni ma te mirt (4 years ago)
ruhani - teuta je ma e mira ste meriton blero qfar uji pini ti dhe familja juaj qe jeni talenta. (5 years ago)
luljeta - teuta je shume e buker ska fjal per ty je nder aktoret me te mira kosove te pershndes perzemersisht (5 years ago)
laureta - urime fejesa (5 years ago)
laureta - urime fejesa jeni mat miret sidomos teuta ???/ ?? po ashtu edhe blero (5 years ago)

Top Contributors

Teuta Krasniqi Popularity