Dafina Zeqiri921Photo Credit: Gresa88

Singer

Dafina Zeqiri (born 13 April 1989) often referred to as Duffye is an Albanian Kosovar singer. She achieved high popularity within the young Albanian-speaking community as a result of constant marketing and appearance on TV. This earned her top artist titles at Kosovo's talent...Wikipedia

Age: 25
Born: 14th April, 1989, Varberg, Sweden
Height: 5' 5" (165 cm)
Nationality: Kosovar
Claim to Fame: Gramafon Entertaiment

view full details
Post a thought

Dafina Zeqiri has been romantically linked to:

View Past Relationships
powered by:
Dafina Zeqiri dating history

Who can be romantically linked to Dafina Zeqiri...and how closely?

(e.g. Dafina Zeqiri)

(e.g. Kevin Bacon)

Community

by  
view all posts
Dafina ZeqiriDafina Zeqiri
view full chat window
90 comments
Onsweroflove - I love her black and white hair... (2 years ago)
alma - e mire je po dafina tjeter eshte me e mire (3 years ago)
dafina - oj zemer vetem vazhdo me kete rite se je kengetarja e vetmja qe me pelqen me se shumti.te dua me se shumyi ty duff`y`e vetem perpara dhe shume fate ne jete.dhe suksese ne karrjere l love you forever dafina nga peja dhe e gjithe peja (3 years ago)
dafina nga peja - o zemra ime vetem vazhdo me kete ritem se je nje kengetare qe te dua shume dhe te rrespektoj shume.je e vetmja kengetare qe di te vallzoj,te kendoj,dhe eki nje stil perfekt vetem perpara zemer te don shume dafina nga peja dhe e gjithe Peja l love you foreverllllllllllooooooooooovvvvvvvvvveeeeeeeeeee (3 years ago)
yllka - heyyy dafina je shum e bukur edhe une te dua shum kissss ....(l) (3 years ago)
magdalena - heyyy dafina je numer .1.ne bot me pelqen shum .Edhe a din qka kisha dasht met thon veq vazhdo se je ma e mira e sa i perket atyre vaqeve ne facebook mos ta nin se te perkrahin fansat dafina i love you sou much ................................................. (3 years ago)
egzona sppahiu - O ma e bukua je Dafine te du shum. (3 years ago)
blinera - blinera nga gjilani je njesh te dua shummmmmmm (4 years ago)
teuta - tung perseri une teuta desha te them qe pershtatesh shum me kenin ose krenarin veq vazhdoni dhe dafina se nr 11111111111111111111111111111 (4 years ago)
teuta - hi daffy o zot qa te du shum je e mir veq vazhdo edhe te lutna me ba spote me ledrin stinen edhe capital-t veq vazhdo mos u nal NEXT (4 years ago)

Top Contributors

Dafina Zeqiri Popularity